Шановні партнери.

З 01 січня 2017 р. вводиться суцільне кодування всіх товарів і послуг відповідно до п. «І» п.201.1 Податкового Кодексу України для цілей реєстрації податкових накладних. Код товару стає обов’язковим реквізитом податкової накладної. Раніше кодування застосовувалося тільки для підакцизних та імпортних товарів.

Для товарів і послуг України можливий код, що складається з 4 цифр та міститься в Державному класифікаторі продукції та послуг.

У зв'язку з тим, що ТОВ "ТВК "Електроком" є продавцем не тільки імпортної, а й національної продукції, то присвоєння кодів товарам, що отримані від українських постачальників, буде виконано в терміни, встановлені постачальниками таких товарів.

Для продажу у 2017 році встановлено послаблення у вигляді мораторію на штрафи за «кодові» помилки (п. 351 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ) в податкових накладних.

Тому до 31 грудня 2017 року штрафні санкції за п. 1201.3 ПКУ за помилки, допущені при вказівці коду товару (згідно з УКТЗЕД) та / або коду послуги (згідно з Класифікатором послуг), не застосовуються.

 

Сподіваємося на ваше порозуміння.